Druppio Small Business (8.x-1.06) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Core
id: Inti

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: All
id: Semua

en: Style
id: Gaya

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Wide
id: Lebar

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date

en: Narrow
id: Sempit
