Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.17) - en to he translation catalogue (63 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Icon
he: סמל

en: Audio
he: אודיו

en: Filename
he: שם קובץ

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Severity
he: חוּמרה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: Author Name
he: שם המחבר/ת

en: Video
he: וידאו

en: Changed
he: השתנה

en: Document
he: מסמך

en: Published comments
he: תגובות שפורסמו

en: Apply
he: החל

en: Used in
he: משמש ב-

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Usage
he: שימוש

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Mime type
he: סוג Mime

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: Delete comment
he: מחיקת תגובה

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Author name
he: שם המחבר/ת

en: Unapproved comments
he: תגובות שלא אושרו

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: File usage
he: שימוש בקובץ
