Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.65) - en to cs translation catalogue (260 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Core
cs: Jádro

en: Archive
cs: Archiv

en: Icon
cs: Ikona

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Attachment
cs: Příloha

en: Picture
cs: Obrázek

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Files
cs: Soubory

en: Contact
cs: Kontakt

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Severity
cs: Vážnost

en: Fields
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: Normal
cs: Normální

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Desc
cs: Sestupně

en: User login
cs: Přihlášení

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort Criteria
cs: Kritéria řazení

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: English
cs: Anglicky

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Languages
cs: Jazyky

en: author
cs: autor

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Author Name
cs: Jméno autora

en: Style
cs: Styl

en: Glossary
cs: Slovník

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Published comments
cs: Zveřejněné komentáře

en: Tabs
cs: Záložky

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Used in
cs: Použito v

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Global
cs: Globální

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Usage
cs: Použití

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: Offset
cs: Posun

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: About
cs: Popis

en: Publish content
cs: Zveřejnit obsah

en: Unpublish comment
cs: Skrýt komentář

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Web services
cs: Webové služby

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Delete comment
cs: Smazat komentář

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Posted in
cs: Příspěvek

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Publish comment
cs: Zveřejnit komentář

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Who's new
cs: Kdo je nový

en: Language name
cs: Název jazyka

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: Delete redirect
cs: Smazat přesměrování

en: Select language
cs: Vybrat jazyk

en: Personal contact form
cs: Osobní kontaktní formulář

en: Who's online
cs: Kdo je online

en: Delete message
cs: Smazat zprávu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Full comment
cs: Celý komentář

en: Save comment
cs: Uložit komentář

en: Unapproved comments
cs: Neschválené komentáře

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: No front page content has been created yet.
cs: Pro titulní stránku ještě nebyl vytvořen obsah.

en: Unpublish content
cs: Skrýt obsah

en: Make content sticky
cs: Přilepit obsah nahoru v seznamu

en: Make content unsticky
cs: Zrušit přilepení obsahu

en: Promote content to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Remove content from front page
cs: Odstranit obsah z titulní stránky

en: Save content
cs: Uložit obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
cs: Administrátor pro vás vytvořil účet na webu [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Last accessed
cs: Poslední přístup

en: Fix 404 pages
cs: Opravit stránky 404

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Not specified
cs: Nespecifikováno

en: Local cache has been purged.
cs: Mezipaměť byla vyčištěna.

en: Master
cs: Nadřízené

en: Wide
cs: Široký

en: Language direction
cs: Směr textu

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Original language
cs: Původní jazyk

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Block the selected user(s)
cs: Zablokovat vybrané uživatele.

en: Cancel the selected user account(s)
cs: Zrušit vybrané uživatelské účty

en: Unblock the selected user(s)
cs: Odblokovat vybrané uživatele

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
cs: Žádost na zrušení uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
cs: Náhradní přihlašovací informace pro uživatele [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    děkujeme za registraci na webu [site:name]. Vaše žádost o uživatelský účet nyní čeká na schválení. Jakmile bude schválena, obdržíte další e-mail obsahující informace týkající se přihlášení, nastavení hesla a dalších podrobností.
    
    
    --  Tým [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (čeká na schválení)

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    Váš uživatelský účet na webu [site:name] byl aktivován. Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo.
    
    Jakmile si změníte heslo, můžete se nadále přihlašovat na stránce [site:login-url], kde použijete:
    
    uživatelské jméno: [user:account-name]
    heslo: vaše heslo
    
    -- Tým [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (schválen)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zablokován)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    Váš uživatelský účet na webu [site:name] byl zrušen. 
    
    -- Tým [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zrušeno)

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: User tool links, often added by modules
cs: Odkazy na uživatelské nástroje, často přidané prostřednictvím modulů

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
cs: Zpráva pro uživatele [user:display-name]
    
    Na [site:name] byl uskutečněn požadavek na obnovení hesla k vašemu účtu.
    
    Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo. Platnost odkazu vyprší za jeden den.
    
    --  Tým [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    administrátor webu [site:name] pro vás vytvořil uživatelský účet. Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo.
    
    Jakmile si změníte heslo, můžete se nadále přihlašovat na stránce [site:login-url], kde použijete:
    
    uživatelské jméno: [user:name]
    heslo: vaše heslo
    
    -- Tým [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    děkujeme za registraci na webu [site:name]. Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo.
    
    Jakmile si změníte heslo, můžete se nadále přihlašovat na stránce [site:login-url], kde použijete:
    
    uživatelské jméno: [user:name]
    heslo: vaše heslo
    
    -- Tým [site:name]

en: Find and manage custom blocks.
cs: Hledat a spravovat vlastní bloky.

en: Recent comments.
cs: Nejnovější komentáře.

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: All content, by month.
cs: Veškerý obsah, dle měsíce.

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
cs: Zobrazuje seznam nejnovějších uživatelských účtů na webu.

en: Who's online block
cs: Blok "Kdo je přihlášen"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
cs: Zobrazuje uživatelská jména naposled aktivních uživatelů a celkový počet aktivních uživatelů.

en: Narrow
cs: Úzký

en: There are no custom blocks available.
cs: Žádné vlastní bloky nejsou k dispozici.

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Continuing on
cs: Pokračování na

en: Set a language as default
cs: Nastavit jazyk jako výchozí

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Welcome to [site:name]
cs: Vítejte na webu [site:name]

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: A list of new users
cs: Seznam nových uživatelů

en: There are currently @total users online.
cs: Počet právě přihlášených uživatelů: @total

en: Filter actions
cs: Filtrovat akce

en: Add, rearrange or remove filters.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit filtry.

en: Sort actions
cs: Seřadit akce

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit pravidla řazení.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    Váš uživatelský účet na webu [site:name] byl zablokován. 
    
    -- Tým [site:name]

en: Find and manage comments.
cs: Hledat a spravovat komentáře.

en: Comments published
cs: Komentáře zveřejněny
