Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.66) - en to sr translation catalogue (136 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: More
sr: Више

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Archive
sr: Архива

en: Icon
sr: Икона

en: Path
sr: Путања

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Files
sr: Фајлови

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Role
sr: Улога

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort Criteria
sr: Критеријум сортирања

en: Recent comments
sr: Последњи коментари

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: English
sr: енглески

en: Member for
sr: Члан сте

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Languages
sr: Језици

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Glossary
sr: Речник

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Block description
sr: Опис блока

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Publish content
sr: Објави садржај

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Who's new
sr: Нови корисници

en: Language name
sr: Назив језика

en: Select language
sr: Изаберите језик

en: Who's online
sr: Ко је онлине?

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Monthly archive
sr: Месечна архива.

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: Full content
sr: Пун садржај

en: No front page content has been created yet.
sr: Садржај насловене стране још увек није креиран.

en: Promote content to front page
sr: Постави садржај на насловну страну

en: Remove content from front page
sr: Уклони садржај са насловне стране

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sr: Администратор је креирао налог за Вас на [site:name]

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Cancel the selected user account(s)
sr: Укини налоге изабраних корисника

en: Unblock the selected user(s)
sr: Одблокирај изабране корисникe

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Website feedback
sr: Повратна информација о сајту

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Захтев за гашенје налога је послат за сајт [site:name].
    
    Сада можете угасити свој налог на овој адреси: [site:url-brief]
    
    [user:cancel-url]
    
    НАПОМЕНА:Једном када угасите свој налог, он је бесповратно обрисан.
    
    Овај линк траје један дан. Уколико се не искористи ништа се неће десити.
    
    --  [site:name] тим.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sr: Поднет је захтев за гашење налога [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sr: Креирајте нове лозинке за налог [user:display-name] на сајту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Хвала што сте се регистровали на наш сајт [сите:наме]. Ваша регистрација чека на одобрење од стране администратора. Оног момента када се одобри, добићете још један е-мејл који ће садржати информације о начину пријављивања, креирању лозинке и другим информацијама.
    
    --  [site:name] tim.

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sr: Налог за корисничко име [user:display-name] на [site:name] (чека на одобренје)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
sr: [user:display-name] се пријавио за отваранје налога.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Ваш налог на сајту [site:name] је активан.
    
    Сада се можете пријавити на кликом на линк испод:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може искористити само једном. Он ће вас одвести до странице где ћете морати унети лозинку за овај сајт.
    
    Након што подесите лозинку, можете се пријавити овде: [site:login-url] користећи следеће податке:
    
    корисничко име: [user:account-name]
    лозинка: Лозинка коју сте поставили на горњем линку
    
    --  [site:name] тим.

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sr: Детаљи налога [user:display-name] на [site:name] (одобрен)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sr: Налог [user:display-name] на [site:name] (је блокиран)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Vaš nalog na sajtu [site:name] je obrisan.
    
    --  [site:name] tim.

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sr: Налог за  [user:display-name] на [site:name] (је обрисан)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Поднели сте захтев за промену лозинке на сајту: [site:name].
    
    Можете се пријавити кликом на линк испод или ако исти копирате у бровсер:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може искористити само једном. Он ће вас одвести на страницу где ћете моћи изменити лозинку. Он ће истећи за 1 дан и ништа се неће десити ако га не искористите
    
    --  [site:name] tim.

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Администратор [site:name] је направио налог за вас. Сада се можете пријавити кликом на линк испод:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може искористити само једном. Он ће вас одвести до странице где ћете морати унети лозинку за овај сајт.
    
    Када подесите лозинку, бићете у могућности да се пријавите на сајту, корисећи исту.
    
    Адреса за пријавлјиванје: [site:login-url]
    
    корисничко име: [user:name]
    лозинка: Лозинка коју сте унели на предходном линку
    
    --  [site:name] тим

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Хвала што сте се регистровали на сајт [site:name]. Сада се можете пријавити кликом на линк испод.
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Овај линк се може користити само једном и он ће вас одвести на страницу где ћете подесити своју лозинку за приступ овом сајту.
    
    Након што подесите лозинку, можете се пријавити овде: [site:login-url] користећи следеће податке:
    
    корисничко име: [user:name]
    лозинка: Лозинка коју сте поставили на горњем линку
    
    --  [site:name] тим.

en: Recent comments.
sr: Последњи коментари.

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.

en: All content, by month.
sr: Сав садржај, по месецу.

en: Recent content.
sr: Скорашњи садржај

en: All content, by letter.
sr: Сав садржај, по азбуци.

en: Who's online block
sr: Блок "Ко је онлајн?"

en: Narrow
sr: Уско

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Welcome to [site:name]
sr: Добро дошли на [site:name]

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже

en: A list of new users
sr: Листа нових корисника

en: There are currently @total users online.
sr: Тренутно је @total корисника онлине.

en: A list of users that are currently logged in.
sr: Листа корисника који су тренутно улоговани.

en: View or edit the configuration.
sr: Погледајте или уредите подешавања.

en: Add, rearrange or remove filters.
sr: Додај, пресложи или уклони филтере.

en: Sort actions
sr: Акције сортирања

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
sr: Додај, пресложи или уклони правила сортирања.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
sr: [user:display-name],
    
    Ваш налог на сајту [site:name] је блокиран.
    
    --  [site:name] тим
