Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.67) - en to ug translation catalogue (95 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: More
ug: داۋامى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Header
ug: بەت بېشى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: User login
ug: كىرىش

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ug: تور بېكەت يېڭىلىنىۋاتىدۇ......@

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Recent comments
ug: يېڭى ئىنكاسلار

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Full
ug: تولۇق

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: Front page
ug: باش بەت

en: Languages
ug: تىل

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Published comments
ug: ئېلان قىلىنغان ئىنكاسلار

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.

en: About
ug: ھەققىدە

en: Publish content
ug: مەزمۇن ئېلان قىلىش

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Who's new
ug: يېڭى ئەزا

en: Language name
ug: تىل نامى

en: Contact form
ug: ئالاقىلىشىش جەدۋىلى

en: Who's online
ug: توردىكىلەر

en: Monthly archive
ug: ئارخىپلار

en: Full comment
ug: باھانىڭ ھەممىسىنى كۆرسىتىش

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Recent content
ug: يېڭى مەزمۇن

en: Save content
ug: مەزمۇن ساقلاش

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.

en: Language direction
ug: تىل يۆنىلىشى
