Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.68) - en to et translation catalogue (297 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Core
et: Tuum

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: Audio
et: Heli

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Attachment
et: Manus

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Gallery
et: Galerii

en: Normal
et: Tavaline

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: English
et: Inglise keel

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Front page
et: Avaleht

en: Languages
et: Keeled

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Style
et: Stiil

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Changed
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: Tabs
et: Sakid

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Permission
et: Õigus

en: Global
et: Globaalne

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Language code
et: Keele kood

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Offset
et: Nihe

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Posted in
et: Postitatud

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Select language
et: Vali keel

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Author name
et: Autori nimi

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Last accessed
et: Viimati kasutatud

en: Fix 404 pages
et: Paranda 404 lehti

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Language direction
et: Keele suund

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Original language
et: Algne keel

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Adding languages
et: Keelte lisamine

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Saidli [site:name] avaldas keegi külastaja soovi sinu konto kustutamiseks.
    
    Oma konto kustutamiseks [site:url-brief] saidil klõpsa alumisel lingil:
    
    [user:cancel-url]
    
    NB! Konto kustutamist ei ole võimalik tagasi võtta.
    
    Link aegub 24 tunniga, mitte midagi ei juhtu, kui seda ei kasutata.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Sinu konto saidil [site:name] on tühistatud.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Saidil [site:name] avaldas keegi külastaja soovi muuta ära sinu konto parool.
    
    Parooli muutmiseks kasuta alumist linki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Seda linki saab kasutada ainult üks kord, see suunab sind parooli muutmise lehele. Link aegub 24 tunniga, aga mitte midagi ei juhtu, kui seda ei kasutata.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Editing languages
et: Keelte haldamine

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: Narrow
et: Kitsas

en: There are no custom blocks available.
et: Kohandatud plokke pole saadaval.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
et: <p>See leht võimaldab lisada saidile levinud keelte tõlkeid.</p><p>Kui soovitud keelt ei leitud, võid lisada uue tõlke.</p>

en: Continuing on
et: Jätkub

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
et: <p>See leht võimaldab su saidil keelt s.h. kohandatud keelt muuta.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
et: <p>Leht "Keeled" võimaldab lisada, muuta, kustutada ning muuta keelte järjekorda</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
et: <p>Keele lisamiseks kliki nuppu "Lisa keel".</p><p>Lisatud keeled kuvatakse keele nimekirjas ning seejärel on neid võimalik muuta ja kustutada.</p>

en: Reordering languages
et: Keelte järjekorra muutmine

en: Set a language as default
et: Määra vaikekeeleks

en: Modifying languages
et: Keelte muutmine

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
et: [user:display-name],
    
    Sinu konto lehel [site:name] on blokeeritud.
    
    --  [site:name] meeskond

en: Find and manage comments.
et: Leia ja halda kommentaare.

en: The approved comments listing.
et: Heaks kiidetud kommentaaride nimekiri.

en: Comments published
et: Avaldatud kommentaarid

en: The unapproved comments listing.
et: Kinnitamata kommentaaride nimekiri.

en: Comments unapproved
et: Kinnitamata kommentaarid
