Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.68) - en to os translation catalogue (30 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Core
os: Астæумагъз

en: Path
os: Фæндаг

en: Filename
os: Файлы ном
