Drupy (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Close
ar: إغلاق

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Featured
ar: متميز

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
