Drupy (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Close
az: Bağlı

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
