DruStack (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (47 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Subject
ne: विषय

en: Language
ne: भाषा

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Blog
ne: ब्लग

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Translate
ne: अनुवाद

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Recent blog posts
ne: अहिलेको ब्लग पोस्ट

en: Language name
ne: भाषाको नाम

en: Installing @drupal
ne: @drupal स्थापना हुदैछ

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
