DruStack (8.x-2.3) - en to az translation catalogue (92 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: Language
az: Dil

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Core
az: Nüvə

en: Archive
az: Arxiv

en: Teaser
az: Tizer

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Hostname
az: Host adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Fields
az: Sahələr

en: Performance
az: Performans

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Anonymous
az: Anonim

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort Criteria
az: Çeşidləmə meyarları

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Languages
az: Dillər

en: author
az: müəllif

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation language
az: Tərcümə dili

en: Translation
az: Tərcümə

en: Publish
az: Dərc et

en: Global
az: Qlobal

en: Language code
az: Dil kodu

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Offset
az: Ofset

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Language name
az: Dil adı

en: Select language
az: Dil seçin

en: Installing @drupal
az: @drupal quraşdırılır

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: Personal contact form
az: Şəxsi əlaqə forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Full content
az: Tam məzmun
