DruStack (8.x-3.6) - en to hy translation catalogue (98 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Search
hy: Որոնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Role
hy: Դեր

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Language name
hy: Լեզվի անվանումը

en: Select language
hy: Ընտրեք լեզուն

en: Installing @drupal
hy: Տեղադրվում է @drupal

en: The installation has encountered an error.
hy: Խնդիր է առաջացել տեղադրման ընթացքում։

en: Chinese, Simplified
hy: Չիներեն, պարզեցված

en: Chinese, Traditional
hy: Չիներեն, ավանդական

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: No front page content has been created yet.
hy: Գլխավոր էջի բովանդակությունը դեռ ստեղծված չէ։

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Wide
hy: Լայն

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
hy: Թույլատրված են որոշ հատուկ նիշեր, ներառյալ կետը (.), գծիկը (-), ապոստրոֆը ('), տակի գծիկը (_) և @-ի նշանը:

en: Editing languages
hy: Լեզուների խմբագրում

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ

en: Reordering languages
hy: Լեզուների վերադասավորում

en: Set a language as default
hy: Սահմանել լեզուն որպես կանխադրված

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են

en: Add, rearrange or remove filters.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել ֆիլտրները

en: Sort actions
hy: Դասակարգման գործողություններ

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
hy: Ավելացնել, տեղափոխել կամ հեռացնել դասակարգման օրինափությունները
