DruStack (9.1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Installing @drupal
af: Installeer @drupal

en: The installation has encountered an error.
af: Die installasie het teëspoed opgetel.
