DruSys Landing Page Builder (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Teaser
ar: موجز

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: التنسيق

en: Components
ar: المكونات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Media
ar: ميديا

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Video
ar: فيديو

en: Grid
ar: شبكة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Card
ar: بطاقة

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: A locally hosted video file.
ar: ملف فيديو مستضاف محلياً (داخلياً)
