DruSys Landing Page Builder (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Grid
az: Cədvəl

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Row
az: Sıra

en: Card
az: Kart

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
