DruSys Landing Page Builder (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Components
lt: Komponentai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai
