Drutopia (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Type
az: Növ

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Help
az: Dəstək

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Year
az: İl

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: User login
az: Loqin

en: Topics
az: Mövzular

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
