Drutopia (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Help
lt: Pagalba

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Year
lt: Metai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: User login
lt: Nariams

en: Topics
lt: Temos

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: All content
lt: Visas turinys

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
