Drutopia (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: Help
ar: المساعدة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Year
ar: السنة

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Topics
ar: المناقشات

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
