Drutopia Blog (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"
