Drutopia Blog (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Tags
uk: Теґи

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Summary
uk: Резюме

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Blog
uk: Блоґ

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Topics
uk: Теми

en: Apply
uk: Застосувати

en: Authors
uk: Автори

en: Offset
uk: Зміщення

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
uk: Введіть відокремлений комами перелік. Приклад: Амстердам, Київ, "Клівленд, Огайо".
