Drutopia Blog (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Comments
ar: التعليقات

en: Tags
ar: وسوم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Summary
ar: الملخص

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Blog
ar: المدونة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Topics
ar: المناقشات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
