Drutopia Campaign (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Background
da: Baggrund

en: Summary
da: Resumé

en: Updates
da: Opdateringer

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Campaigns
da: Kampagner

en: Meta tags
da: Meta-tags

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
