Drutopia Campaign (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
