Drutopia Group (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
