Drutopia Group (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Summary
az: Xülasə

en: Teaser
az: Tizer

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Desc
az: azaldın

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Full content
az: Tam məzmun
