Drutopia Group (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Summary
da: Resumé

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Email
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Roles
da: Roller

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Anonymous
da: Anonym

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Group description
da: Gruppens beskrivelse

en: Offset
da: Forskydning

en: Member
da: Medlem

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Group type
da: Gruppetype

en: Asc
da: Stigende

en: Group membership
da: Gruppe medlemskab
