Drutopia People (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: People
hy: Մարդիկ
