Drutopia People (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: People
az: İnsan

en: Apply
az: Yerinə yetir
