Drutopia People (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: On
nl: Aan

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: People
nl: Personen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Asc
nl: Oplopend
