Drutopia People (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Summary
fa: خلاصه

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: People
fa: افراد

en: Apply
fa: تایید

en: Bio
fa: بیوگرافی

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
