Drutopia People (8.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: People
de: Benutzer

en: Apply
de: Anwenden

en: Meta tags
de: Meta-Tags

en: Asc
de: Aufsteigend
