Drutopia People (8.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: Summary
id: Ringkasan

en: All
id: Semua

en: Block
id: Blok

en: Page
id: Halaman

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: People
id: Orang

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
