Drutopia People (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Summary
da: Resumé

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: People
da: Personer

en: Apply
da: Udfør

en: Meta tags
da: Meta-tags

en: Asc
da: Stigende
