Drutopia People (8.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Name
es: Nombre

en: Summary
es: Resumen

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Sort by
es: Ordenar por

en: People
es: Usuarios

en: Apply
es: Aplicar

en: Person
es: Persona

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Meta tags
es: Meta etiquetas

en: Bio
es: Biografía

en: Master
es: Máster

en: Paragraphs
es: Parráfos
