Drutopia People (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
