Drutopia Site (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Your message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML

en: Website feedback
te: వెబ్‌సైటు ప్రతిస్పందన

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML
