Drutopia Site (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.

en: Full HTML
da: Fuld HTML

en: Basic block
da: Simpel blok

en: A basic block contains a title and a body.
da: En simpel blok indeholder en titel og en brødtekst.

en: Website feedback
da: Site feedback

en: Basic HTML
da: Simpel HTML

en: Restricted HTML
da: Begrænset HTML
