Display Suite (8.x-3.0-rc1) - en to gl translation catalogue (77 entries)

en: Title
gl: Título

en: Markup
gl: Marcado

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Parent
gl: Pai

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Select a layout
gl: Seleccionar unha disposición

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Block
gl: Bloque

en: Inline
gl: En liña

en: Custom
gl: Personalizado

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Widget
gl: Control

en: operations
gl: Operacións

en: Other
gl: Outro

en: Attributes
gl: Atributos

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Class name
gl: Nome da clase

en: Hidden
gl: Oculto

en: Link to content
gl: Ligazón ao contido

en: Tokens
gl: Comodines

en: Add new group
gl: Engadir un novo grupo

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Info
gl: Información

en: Revision
gl: Revisión

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Above
gl: Enriba

en: Change layout
gl: Cambiar a disposición

en: Book navigation
gl: Navegación do libro

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: Formatter
gl: Formateador

en: Element
gl: Elemento

en: No link
gl: Sen ligazón

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Displays
gl: Presentación

en: Post date
gl: Data de envio

en: Author linked to profile
gl: Autor ligado ao perfil

en: Entities
gl: Entidades

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Minimal
gl: Mínimo

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Add default classes
gl: Engadir clases predefinidas

en: Add a block field
gl: Engadir un campo bloque
