Display Suite (8.x-3.32) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk
