Display Suite (8.x-3.36) - en to ka translation catalogue (44 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Other
ka: სხვა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Link to content
ka: კონტენტის ბმული

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება

en: Info
ka: ინფო

en: Above
ka: ზემოთ
