Display Suite (8.x-3.36) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure block
mk: Конфигурација на блок

en: Post date
mk: Датум на објава
