Display Suite (8.x-3.37) - en to eu translation catalogue (59 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Markup
eu: Marka

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Format
eu: Formatua

en: Refresh
eu: Berritu

en: Region
eu: Atal

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Block
eu: Blokea

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Fields
eu: Eremuak

en: Other
eu: Bestea

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Entity
eu: Entitatea

en: Info
eu: Informazioa

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Above
eu: Gainean

en: Book navigation
eu: Liburu nabigazioa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: User signature
eu: Erabiltzailearen sinadura

en: Field item
eu: Eremu elementua
