Display Suite (8.x-3.37) - en to fi translation catalogue (77 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Format
fi: Muoto

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Region
fi: Alue

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Select a layout
fi: Valitse taitto

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Submitted by
fi: Lähettäjä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Block
fi: Lohko

en: Inline
fi: Avoin

en: Custom
fi: Oma

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: Other
fi: Muu

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Link to content
fi: Linkitä sisältöön

en: Tokens
fi: Merkit

en: Add new group
fi: Lisää uusi kenttäryhmä

en: Configure block
fi: Lohkon asetukset

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Info
fi: Tieto

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Change layout
fi: Muuta ulkoasua

en: Book navigation
fi: Kirjan navigaatio

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Link class
fi: Linkin luokka

en: Element
fi: Elementti

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: Displays
fi: Näytöt

en: Post date
fi: Lähetetty

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Region class
fi: Alueen luokka

en: - Hidden -
fi: - Piilotettu -

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Minimal
fi: Minimaalinen

en: View mode
fi: Näyttötila

en: User signature
fi: Käyttäjän allekirjoitus

en: Add default classes
fi: Lisää oletusluokkia

en: Field item
fi: Kenttäkohde

en: Display the @label
fi: Näytä @label
