Display Suite (8.x-3.37) - en to ms translation catalogue (47 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Display settings
ms: Seting pameran

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Parent
ms: Induk

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Field
ms: Medan

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Region
ms: Kawasan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: Block
ms: Blok

en: Inline
ms: Dalam baris

en: Custom
ms: Tersuai

en: Field type
ms: Jenis medan

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Other
ms: Lain-lain

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Configure block
ms: Mengkonfigurasi blok

en: Above
ms: Di atas

en: Book navigation
ms: Navigasi buku

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: No link
ms: Tiada pautan

en: Add link
ms: Tambah pautan

en: Manage display
ms: Uruskan paparan
