Display Suite (8.x-3.5) - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: None
fy: Gjin

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: Unknown
fy: Unbekend

en: User
fy: Brûker

en: Info
fy: Ynfo
