Display Suite (8.x-3.5) - en to oc translation catalogue (63 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Links
oc: Ligams

en: None
oc: Pas cap

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Block
oc: Blòt

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Custom
oc: Personalizat

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Fields
oc: Camps

en: Other
oc: Autre

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Template
oc: Modèl

en: Hidden
oc: Amagat

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: Entity
oc: Entitat

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Above
oc: En dessús

en: Change layout
oc: Cambiar la mesa en pagina

en: Book navigation
oc: Navigacion del libre

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Link class
oc: Classa del ligam

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: Displays
oc: Afichatges

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Region class
oc: Classa CSS de la region

en: Entities
oc: Entitats

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge

en: Minimal
oc: Mínima

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: User signature
oc: Signatura de l'utilizaire

en: Add default classes
oc: Apondre las classas CSS per defaut
