Display Suite (8.x-3.6) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Hidden
br: Kuzhet

en: About
br: Diwar-benn
