Display Suite (8.x-3.6) - en to uk translation catalogue (338 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Markup
uk: Розмітка

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Read more
uk: Читати далі

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Parent
uk: Батько

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Region
uk: Область

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Select a layout
uk: Оберіть макет

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Block
uk: Блок

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Custom
uk: Власний

en: Field type
uk: Тип поля

en: Fields
uk: Поля

en: Widget
uk: Віджет

en: operations
uk: операції

en: Other
uk: Інше

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Class name
uk: Назва класу

en: Template
uk: Шаблон

en: Hidden
uk: Приховано

en: Link to content
uk: Посилання на матеріал

en: Tokens
uk: Замінники

en: Add new group
uk: Додати нову групу

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Entity
uk: Сутність

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Info
uk: Інформація

en: Revision
uk: Редакція

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Above
uk: Зверху

en: Classes
uk: Класи

en: Change layout
uk: Змінити макет

en: Book navigation
uk: Навіґатор книги

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Formatter
uk: Форматер

en: Element
uk: Елемент

en: Region name
uk: Назва області

en: No link
uk: Без посилання

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Displays
uk: Відображення

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Emergency
uk: Аварійна ситуація

en: Author linked to profile
uk: Автор, пов'язаний з профілем

en: Region class
uk: Клас області

en: Field permissions
uk: Права доступу до поля

en: - Hidden -
uk: - Прихований -

en: Entities
uk: Сутності

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: Field class
uk: Клас поля

en: Region to block
uk: Область у блок

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: User signature
uk: Підпис користувача.

en: Group data
uk: Дані групи

en: Group data on a field. The value of this field will be displayed too.
uk: Дані групи у полі. Це значення поля також буде відображатися.

en: Grouping is disabled because you do not have any sort fields.
uk: Групування вимкнено, оскільки відсутні поля впорядкування.

en: Add default classes
uk: Додати усталені класи

en: No fields are displayed in this region
uk: В цій області не відображується жодних полів

en: No fields are hidden.
uk: Жодних полів не приховано.

en: Class for @region
uk: Клас для області @region

en: No custom fields have been defined.
uk: Не визначено жодного власного поля.

en: Field not found
uk: Поле не знайдено

en: The machine-readable name of this field. This name must contain only lowercase letters and underscores. This name must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цього поля. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі та символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: Select the entities for which this field will be made available.
uk: Оберіть сутності, для яких це поле буде доступним.

en: Administer fields
uk: Адміністрування полів

en: Administer Display Suite
uk: Адміністрування Display Suite

en: General permission for Display Suite settings pages.
uk: Загальні повноваження для сторінок налаштування Display Suite.

en: Extend the display options for every entity type.
uk: Додати опції показу до кожного типу сутності.

en: Switch view modes on :type
uk: Перемкнути режими перегляду на типі :type

en: Alternating view mode
uk: Зміна режиму перегляду

en: Use the changing view mode selector
uk: Використовувати селектор зміни режиму перегляду

en: Advanced view mode
uk: Розширений режим перегляду

en: Block regions
uk: Області блоку

en: Enter a name to create a new region.
uk: Щоб створити нову область, введіть назву.

en: The machine-readable name of this block region. This name must contain only lowercase letters and underscores. This name must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цієї області блоку. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі та символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: Existing block regions
uk: Наявні області блоків

en: Eg: h1, h2, p
uk: Наприклад: h1, h2, p

en: Put a class on the wrapper. Eg: block-title
uk: Додати клас на обгортку. Наприклад: block-title

en: Item @nr
uk: Елемент @nr

en: Custom classes
uk: Власні класи

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор

en: Outer wrapper
uk: Зовнішня обгортка

en: Field items
uk: Елементи поля

en: Field item
uk: Елемент поля

en: E.g. div, span, h2 etc.
uk: Наприклад, div, span, h2 тощо

en: Expert
uk: Експерт

en: Switch to a different view mode to display the full page view of this node.
uk: Для показу повної сторінки цього матеріалу перемикайтесь у різні режими перегляду.

en: The field name
uk: Назва поля

en: No valid configuration found.
uk: Не знайдено припустимої конфігурації.

en: The layout change has been saved.
uk: Зміна макету була успішно збережена.

en: Example layout
uk: Макет прикладу

en: Field Templates
uk: Шаблони поля

en: Enable Field Templates
uk: Увімкнути шаблони поля

en: Customize the labels and the HTML output of your fields.
uk: Персоналізувати мітки та HTML-виведення полів.

en: Default Field Template
uk: Усталений шаблон поля

en: Extra fields
uk: Додаткові поля

en: Enable extra fields
uk: Увімкнути додаткові поля

en: Make fields from other modules available on the "Manage display" screens.
uk: Зробити доступними на сторінках "Керувати відображенням" поля з інших модулів.

en: Enter fields line by line, where each line is a combination of entity type, bundle and field name. E.g. node|article|tweetbutton. It might be possible that the actual content of the field depends on configuration of that field/module.
uk: Введіть поля по одному на рядок, в якому поєднайте тип сутності, пакет та назву поля, наприклад, node|article|tweetbutton. Можлива ситуація, коли фактичний вміст поля залежить від конфігурації того поля/модуля.

en: Create additional regions exposed as block. Note: this will not work on the default view mode.
uk: Створити додаткові області, що відображаються як блок. Примітка: не працює на базовому режимі перегляду.

en: Choose a Field Template
uk: Оберіть шаблон поля

en: Check the regions you want to remove.
uk: Позначте області, які необхідно вилучити.

en: Enter a label for the link for the view modes you want to switch to.<br />Leave empty to hide link. They will be localized.
uk: Введіть мітку для посилання на режим перегляду, що у нього потрібно перемкнутись..<br />Аби приховати, залиште порожнім. Вони локалізуються.

en: Use the advanced view mode selector
uk: Використовуйте селектор розширеного режиму перегляду

en: The layout has been cloned.
uk: Макет було успішно клоновано.

en: Add a block field
uk: Додати поле з блоком

en: Clone layout
uk: Клонувати макет

en: Select an existing layout to clone.
uk: Оберіть наявний макет для його клонування

en: The human-readable label of the field.
uk: Легка для читання назва поля.

en: Fields error
uk: Помилка полів

en: In case you renamed a content type, you will not see the configured block regions anymore, however the block on the block settings page is still available. On this screen you can remove orphaned block regions.
uk: У разі, якщо ви перейменували тип вмісту, ви більше не побачите налаштовані області блоків, проте блок на сторінці налаштувань блоків як і раніше доступний. На цьому екрані ви можете видалити втрачені області блоків.

en: Block regions were removed.
uk: Області блоків були вилучені.

en: No block regions were removed.
uk: Жодних областей блоків не вилучено.

en: View mode switcher
uk: Перемикач режиму перегляду

en: Field classes
uk: Класи поля

en: CSS classes for regions
uk: CSS-класи для областей

en: Configure CSS classes which you can add to regions on the "manage display" screens. Add multiple CSS classes line by line.<br />If you want to have a friendly name, separate class and friendly name by |, but this is not required. eg:<br /><em>class_name_1<br />class_name_2|Friendly name<br />class_name_3</em>
uk: Налаштування класів CSS, які можна додати до областей на сторінці "Керувати відображенням". Додайте кілька класів CSS рядок за рядком<br />Якщо ви хочете мати зрозумілішу назву, відокремте клас і зрозумілу назву за допомогою риски "|", але це не є обов'язковим. Приклади: <br /><em>назва_класу_1<br />назва_класу_2|Дружня назва<br />назва_класу_3</em>

en: CSS classes for fields
uk: CSS-класи для полів

en: Configure CSS classes which you can add to fields on the "manage display" screens. Add multiple CSS classes line by line.<br />If you want to have a friendly name, separate class and friendly name by |, but this is not required. eg:<br /><em>class_name_1<br />class_name_2|Friendly name<br />class_name_3</em>
uk: Налаштування класів CSS, які можна додати до полів на сторінці "Керувати відображенням". Додайте кілька класів CSS рядок за рядком<br />Якщо ви хочете мати зрозумілішу назву, відокремте клас і зрозумілу назву за допомогою риски "|", але це не є обов'язковим. Приклади: <br /><em>назва_класу_1<br />назва_класу_2|Дружня назва<br />назва_класу_3</em>

en: Enter a number to limit the number of items or 'delta' to print a specific delta (usually configured in views or found in entity->ds_delta). Leave empty to display them all. Note that depending on the formatter settings, this option might not always work.
uk: Введіть число, щоб обмежити кількість елементів або «дельта», щоб надрукувати певну дельту (зазвичай налаштоване у видах або знаходиться в entity->ds_delta). Залиште порожнім, щоб показати їх усіх. Зверніть увагу, що в залежності від налаштувань форматування, то ця опція може не завжди працювати.

en: Custom wrappers
uk: Власні обгортки

en: Choose a wrapper. All Display Suite layouts support this option.
uk: Виберіть обгортку. Всі макети Display Suite підтримують цю опцію.

en: Wrapper for @region
uk: Обгортка для @region

en: Layout attributes
uk: Атрибути макету

en: You have not defined any CSS classes which can be used on regions.
uk: Ви не визначили жодного класу CSS, який може бути використаний в областях.

en: Manage region and field CSS classes
uk: Керувати областю і CSS-класами поля.

en: The default template can be found in %path
uk: Базовий шаблон розташований за шляхом %path

en: Template suggestions
uk: Пропозиції шаблонів

en: Current layout (after save)
uk: Поточний макет (після збереження)

en: Current layout
uk: Поточний макет

en: Limit field
uk: Обмежити поле

en: Display Suite Extras
uk: Display Suite Екстра

en: Contains additional features for Display Suite.
uk: Містить додатковий функціонал Display Suite.

en: Enables view permissions on all Display Suite fields.
uk: Вмикає повноваження перегляду на усіх полях Display Suite.

en: Hidden region
uk: Прихована область

en: Add a hidden region to the layouts. Fields will be built but not printed.
uk: Додає до макетів приховану область. Поля створюватимуться, але не відображатимуться.

en: Choose additional CSS classes for the field
uk: Оберіть додаткові CSS-класи для поля

en: E.g. name="anchor"
uk: Наприклад, name="anchor"

en: Add default attributes
uk: Додати усталені атрибути

en: Use view mode of display settings
uk: Використовувати режим перегляду з налаштувань відображення

en: Use the alternative view mode selected in the display settings tab.
uk: Використовувати альтернативний режим перегляду, обраний на вкладці налаштувань відображення

en: Class for layout
uk: Клас для макету

en: Display Suite Devel
uk: Розробка Display Suite

en: Development functionality for Display Suite.
uk: Функціонал для розробників Display Suite.

en: Manage fields for every entity.
uk: Керування полями для кожної з сутностей.

en: Administer classes
uk: Адміністрування класів

en: Manage classes.
uk: Керування класами.

en: Field wrapper
uk: Обгортка поля

en: Label wrapper
uk: Обгортка мітки

en: Custom link
uk: Власне посилання

en: Display the @label
uk: Показ @label

en: Remove block regions
uk: Вилучити області блоків

en: You may use tokens for this link if you selected tokens.
uk: Якщо обрано замінники, ви можете їх використовувати в цьому посиланні.

en: A layout must be selected to enable Display Suite functionality.
uk: Для увімкнення функціональності Display Suite необхідно обрати макет.

en: Manage layouts for entities and configure fields etc.
uk: Керувати макетами для сутностей та налаштовувати поля тощо

en: ExampleField
uk: Поле прикладу

en: You need to enable Field UI to manage the displays of entities.
uk: Для керування відображеннями сутностей необхідно увімкнути модуль Інтерфейс поля (Field UI)

en: Ds region block
uk: Блок області Ds

en: Switch field
uk: Перемкнути поле

en: Field not found.
uk: Поле не знайдено.

en: The field %field has been saved.
uk: Поле %field було успішно збережено.

en: DS switch
uk: Перемикання DS

en: Holds the DS view mode of the node.
uk: Утримує режим перегляду DS для матеріалу.

en: Custom node revision view mode
uk: Власний режим перегляду редакції матеріалу

en: Override the node revision page view with a custom view mode
uk: Перевизначити сторінку редакції матеріалу з власним режимом перегляду

en: The revision view mode
uk: Режим перегляду редакції

en: Field content
uk: Вміст поля

en: Extra field
uk: Екстра-поля

en: You can enter any html in here.
uk: Тут можна ввести будь-який html-код.

en: Disable layout CSS styles
uk: Вимкнути CSS-стилі макету

en: Adds a field with links to switch view modes inline with Ajax. Only works for nodes at this time. It does not work in combination with the reset layout.
uk: Додає поле з приєднаним посиланнями для перемикання режимів перегляду за допомогою Ajax. Працює лише для поточних матеріалів. Не працює в комбінації з макетом скидання.

en: UI limit
uk: Обмеження користувацького інтерфейса

en: Add a token field
uk: Додати поле замінника

en: Create a copy of a Display Suite field
uk: Створити копію поля Display Suite

en: Emergency settings
uk: Налаштування аварійної ситуації

en: Edit a token field
uk: Редагувати поле замінника

en: Edit a block field
uk: Редагувати поле блоку

en: Edit a copy of a Display Suite field
uk: Редагувати копію поля Display Suite

en: Add a copy of a Display Suite field
uk: Додати копію поля Display Suite

en: Entity View Display Suite settings
uk: Налаштування вида сутності Display Suite

en: The Display Suite layout
uk: Макет Display Suite

en: The id of the layout
uk: Ідентифікатор макету

en: The asset library name attached to this layout
uk: Назва бібліотеки ресурсів, котра приєднана до цього макету

en: Disable CSS or not
uk: Вимикати CSS чи ні

en: Display Suite layout settings
uk: Налаштування макету Display Suite

en: The layout classes
uk: Класи макету

en: Classes array
uk: Масив класів

en: The layout wrappers
uk: Обгортки макету

en: The outer wrapper of the layout
uk: Зовнішня обгортка макету

en: The attributesof the layout
uk: Атрибути макету

en: The link attribute of the layout
uk: Атрибут посилання макету

en: The custom path of the layout
uk: Власний шлях макету

en: The regions of the layout
uk: Області макету

en: The fields belonging to the region
uk: Поля, що належать області

en: The Display Suite field plugins
uk: Плаґіни поля Display Suite

en: A Display Suite field plugin
uk: Плаґін поля Display Suite

en: The plugin ID of the field
uk: ID плаґіна для поля

en: The weight of the field
uk: Вага поля

en: The formatter of the field
uk: Форматер поля

en: Display Suite field formatter settings
uk: Налаштування форматера поля Display Suite

en: Limit of the field
uk: Обмеження поля

en: The field template of the field
uk: Шаблон цього поля

en: The ID of the template
uk: Ідентифікатор шаблону

en: A list of classes
uk: Список класів

en: Display Suite field
uk: Поле Display Suite

en: Administration label of the field type
uk: Адміністративна мітка типу поля

en: Display Suite token field field properties
uk: Властивості поля замінника Display Suite

en: Token properties
uk: Властивості замінника

en: The content
uk: Вміст

en: The format
uk: Формат

en: Display Suite block field properties
uk: Властивості поля блоку Display Suite

en: Block plugin ID
uk: ID плаґіна блоку

en: Display Suite copy field properties
uk: Властивості поля копії Display Suite

en: Display Suite plugin ID
uk: ID плаґіна Display Suite

en: Mapping for the title field settings
uk: Відповідності для налаштувань поля заголовку

en: Wrapper of the field
uk: Обгортка поля

en: Class of the field
uk: Клас поля

en: Mapping for the link field settings
uk: Відповідності для налаштувань поля посилання

en: Mapping for the entity field settings
uk: Відповідності для налаштувань поля сутності

en: The settings of the reset field template
uk: Налаштування шаблона поля скидання

en: The label of the field
uk: Мітка поля

en: The settings of the minimal field template
uk: Налаштування мінімального шаблона поля

en: Enable the label colon
uk: Увімкнути двокрапку у мітці

en: Classes for the template
uk: Класи для шаблону

en: The settings of the default field template
uk: Налаштування базового шаблона поля

en: The settings of the expert field template
uk: Налаштування просунутого шаблона поля

en: Enable the label wrapper
uk: Увімкнути обгортку мітки

en: The label wrapper element
uk: Елемент обгортки мітки

en: The label wrapper class
uk: Клас обгортки мітки

en: The label wrapper attribute
uk: Атрибут обгортки мітки

en: Enable default attributes for the layout wrapper
uk: Увімкнути базові атрибути для обгортки макету

en: Enable the outer wrapper
uk: Увімкнути зовнішню обгортку

en: The outer wrapper element
uk: Елемент зовнішньої обгортки

en: The outer wrapper class
uk: Клас зовнішньої обгортки

en: The outer wrapper attribute
uk: Атрибут зовнішньої обгортки

en: Enable default attributes for the outer wrapper
uk: Увімкнути базові атрибути для зовнішньої обгортки.

en: Enable default classes for the outer wrapper
uk: Увімкнути базові класи для зовнішньої обгортки.

en: Enable the field items wrapper
uk: Увімкнути обгортку елементів поля

en: The field items wrapper element
uk: Елемент обгортки елементів поля

en: The field items wrapper class
uk: Клас обгортки елементів поля

en: The field items wrapper attribute
uk: Атрибут обгортки елементів поля

en: Enable default attributes for the field items wrapper
uk: Увімкнути базові атрибути для обгортки елементів поля

en: Enable the field item wrapper
uk: Увімкнути обгортку елемента поля

en: The field item wrapper element
uk: Елемент обгортки елемента поля

en: The field item wrapper class
uk: Клас обгортки елемента поля

en: The field item wrapper attribute
uk: Атрибут обгортки елемента поля

en: Enable default attributes for the field item wrapper
uk: Увімкнути базові атрибути для обгортки елемента поля

en: The prefix of the field
uk: Префікс поля

en: The suffix of the field
uk: Суфікс поля

en: Display Suite settings
uk: Налаштування Display Suite

en: Disable Display Suite attaching fields
uk: Вимкнути приєднання полів Display Suite

en: Uses field templates
uk: Використовує шаблони поля

en: The default template
uk: Базовий шаблон

en: Kill the label colon
uk: Прибрати двокрапку мітки

en: Display Suite classes
uk: Класи Display Suite

en: Region classes
uk: Класи області

en: Display suite entity options
uk: Параметри сутності Display suite

en: Alternating settings
uk: Налаштування заміни

en: Alternating
uk: Заміна

en: On every page
uk: На кожній сторінці

en: Display mode of type 1
uk: Режим відображення типу 1

en: Display mode of type 2
uk: Режим відображення типу 2

en: Display mode of type 3
uk: Режим відображення типу 3

en: Display mode of type 4
uk: Режим відображення типу 4

en: Display mode of type 5
uk: Режим відображення типу 5

en: Display mode of type 6
uk: Режим відображення типу 6

en: Display mode of type 7
uk: Режим відображення типу 7

en: Display mode of type 8
uk: Режим відображення типу 8

en: Display mode of type 9
uk: Режим відображення типу 9

en: Display mode of type 10
uk: Режим відображення типу 10

en: Grouping settings
uk: Налаштування групування

en: Grouping enabled
uk: Групування увімкнено

en: Grouping based on a field
uk: Групування на основі поля

en: Process function for grouping field
uk: Функція обробки для групування полів

en: Advanced mode enabled
uk: Розширений режим увімкнено

en: Manage display modes
uk: Керувати режимами відображення

en: Display Suite extra settings
uk: Додаткові налаштування Display Suite

en: Region blocks
uk: Блок області

en: Region block
uk: Блоки області

en: Add extra fields
uk: Додати екстра-поля

en: List of extra fields
uk: Список екстра-полів

en: Field permissions enabled
uk: Повноваження поля увімкнені

en: Add a switch view mode field
uk: Додати поле перемикання режиму перегляду

en: Add a hidden region
uk: Додати приховану область

en: Show colon
uk: Показати двокрапку

en: Show the colon on the reset field template.
uk: Показати двокрапку на шаблоні поля скидання.

en: Put a class on the link. Eg: btn btn-default
uk: Додайте до посилання класи. Приклади: btn btn-default

en: Show label colon
uk: Показати двокрапку мітки

en: Full reset
uk: Повне скидання

en: (Original: @orig)
uk: (Оригінал: @orig)

en: Layout for @bundle in @view_mode
uk: Макет @bundle у @view_mode

en: View @field on @entity_type
uk: Вид @field на сутності @entity_type

en: Display Suite Switch View Mode
uk: Перемикання режиму перегляду для Display Suite

en: Allows you to switch entity display per node on the node form.
uk: Дозволяє перемикати відображення сутності за матеріалом на формі матеріалу.

en: Switch the view mode of any content type
uk: Перемкнути режим перегляду для будь-якого типу матеріалу

en: Enable attaching fields
uk: Увімкнути приєднання полів

en: Disable attaching fields
uk: Вимкнути приєднання полів

en: Are you sure you want to delete @field ?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити поле @field ?

en: The field @field has been deleted.
uk: Поле @field було успішно видалено.

en: Edit block config
uk: Редагувати конфігурацію блоку

en: This block has no configuration options.
uk: Цей блок не має конфігураційних параметрів.

en: Use block title as label
uk: Використовувати назву блоку як мітку

en: Use block title as the field label
uk: Використовувати назву блока як мітку поля
