Display Suite (8.x-3.7) - en to km translation catalogue (51 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Region
km: តំបន់

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Block
km: ប្លុក

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Book navigation
km: ​ការ​រុករក​សៀវភៅ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Minimal
km: អប្បរមា
